PROJELERİMİZ

'

Özgürlük Yolu

Türkiye’nin farklı bir şehrinde, üniversite kulüpleri ya da STK'lar ile ortaklaşa gerçekleştirilen konferans ve atölyeler serisidir.

'

Liberal Gençlik Kongresi

Yılda bir kez liberal gençlerin katılımcı olduğu ve alanında yetkin konuşmacıların liberal fikriyat konularını ele aldığı kongredir.

'

Liberal İktisat Kongresi

Liberal kalkınma kavramının ve bileşenlerinin; aynı zamanda Türkiye'nin kalkınma serüveninin ve bu serüvende izlenecek yolun konuşulduğu ekonomi kongresidir.

'

Yaz Kampı

Genç öğrencilere dönük, liberal düşünceyi öğretmek ve tanıtmak adına her yaz döneminde Nesin Matematik Köyü’nde düzenlenen, 7-10 gün süren bir eğitimdir.

'

Cuma Toplantıları

Cuma günleri liberalleri bir araya getirerek hem teorik hem de gündeme yönelik farklı bir konuşmacı ve konuyla gerçekleştirilen tartışmalar, konuşmalar, sunumlardır.

'

Liberalizm Okulu

Liberal düşüncenin temel akımlarını ve pratik örneklerini tanıtmak amacıyla gençlere dönük olarak düzenlenen iki ya da üçer haftalık eğitimler serisidir.

'

Hürriyet Geyiği

Sivil toplumda çalışan özgürlükçü gençlerin iki haftada bir Kadıköy’de toplanarak görüşlerini paylaşmas

'

İçimizde Düşman Yok

Din, dil, ırk, mezhep, cinsel yönelim ya da dünya görüşleri nedeniyle ötekileştirilen, ayrımcılığa uğrayan, hedef gösterilen, hain ve düşman ilan edilen birey ya da grupların korunması için bilinçlendirme çalışmaları yapılan bir kampanyadır.

'

Liberty Night Out

3H Hareketi’nin kuruluş yıl dönümünü kutladığı özel bir gecedir.

'

Kararsız Kalma

2015 yılında genel seçimler öncesi kararsız seçmene karar vermesini kolaylaştırmak adına hazırlanmış bir

'

Liberalizm TV

Liberalizme dair yabancı dillerdeki videolara Türkçe dublaj ya da Türkçe altyazı kazandıran yayındır.