Etkinlikler

3H Hareketi, bu sene dördüncüsünü düzenlediği “Liberal İktisat Kongresi ‘16” ile ekonomiye ilgi duyan herkesi bir fikir şölenine davet ediyor.

 

3H Hareketi olarak bu sene Liberal İktisat Kongresi'ni, Friedrich Naumann Vakfının desteğiyle, Bilkent Siyaset Platformu ve Özgürlük Araştırmaları Derneği ile birlikte düzenliyoruz. Önceki senelerde George Selgin, Asaf Savaş Akat, Deniz Gökçe, Seyfettin Gürsel, Markus Bergström, Kerem Tibuk, Mehmet Altan, Gönenç Gürkaynak, Murat Çokgezen, Aykan Erdemir ve Mustafa Kutlay gibi isimleri ağırladığımız Liberal İktisat Kongrelerinde bu yıl da çok değerli isimler bizimle birlikte olacak. 

10 Kasım Perşembe günü, Bilkent Üniversitesi Mithat Çoruh Amfisinde ekonomist ve Diken.com yazarı Mert Yıldız, Doğruluk Payı projesi Koordinatörü Koray Kaplıca, Özgürlük Araştırmaları Derneğinden liberal ekonomist Yrd. Doç. Dr. İlkay Yılmaz ve Prof. Dr. Erdal Türkkan ile Türkiye’nin kalkınma serüveni üzerine konuşacağız. Kongremizde iktisadi kalkınma kavramını ve bileşenlerini konuşacağız. Bunun yanı sıra Türkiye’nin kalkınma sürecine devam edebilmesi nasıl bir yol izlemesi gerektiğini tartışmaya açacağız.

​(Konuşmacıların sunum başlıklarını katılım formunda ve facebook etkinlik sayfasında görebilirsiniz)​*Etkinlik ÜCRETSİZDİR ve etkinliğe katılım için bir başvuru süreci yoktur. Fakat Bilkent Üniversitesinin güvenlik uygulamaları gereğince üniversite dışından katılacak olanların isimleri bir gün önceden Üniversiteye bildirilmektedir. Bu nedenle alttaki linkten katılım formu doldurulmalıdır.

 
​**Ayrıntılı bilgi için: 

https://www.facebook.com/events/687339934766388/

 

Katılım formu: https://goo.gl/forms/sxwQKFcAbAW3tLBC2

Ekonomiye ilgi duyan herkesi bu faydalı tartışma ortamına bekliyoruz.

Etkinlik Tarihi: 10 Kasım 2016, Perşembe Saat: 12:30


© 2013 3H Hareketi. Powered by Akıl Ofisi